Bioderma Atoderm Intensive, gel (200 ml)

Gel za umivanje suhe kože, primeren za obraz in telo. Primeren je tudi za zelo suho kožo.
Več...
Pakiranje 200 ml
14,89€
Vsi izdelki proizvajalca
Lastnosti
Oblika: gel
Mesto uporabe: obraz, telo, vrat
Oznaka: suha koža
Zdravje: umivanje

Atoderm Intensive Gel Moussant vsebuje čistilne aktivne sestavine, ki preprečujejo dražečih elementov, ki povzročajo nastanek suhe kože. Izredno bogata čistilna osnova brez mila, konzervansov in vonja, s fiziološkim pH, upošteva celost kože in je visoko tolerančna.

Formula ne vsebuje vonja. Brez konzervansov in barvil.

Uporaba:

  1. Atoderm Intensive Gel Moussant nanesite na vlažno kožo, ga spenite in temeljito sperite. Kožo nato nežno osušite.
  2. Atoderm Intensive Gel Moussant uporabite enkrat ali dvakrat dnevno.
  3. Po čiščenju z gelom Atoderm Intensive Gel Moussant nanesite vlažilni izdelek, ki je primeren za zelo suho kožo, kot je Atoderm Intensive ali Atoderm PO zinc.

Sestavine (INCI):
AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, DISODIUM EDTA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, SODIUM CHLORIDE, ZINC SULFATE, COPPER SULFATE, NIACINAMIDE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE. [BI 655V1]

Izdelki Valens za odpornost so vam na voljo 10% ugodneje.

Izdelki Valens za odpornost so vam na voljo 10% ugodneje.

Izdelki Valens za odpornost so vam na voljo 10% ugodneje. Akcija velja za izdelke na spodnjem seznamu. Akcija traja od 3. 2. do 17. 2. 2025. Prehransko dopolnilo ni nadomestilo za uravnoteženo in raznovrstno prehrano ter zdrav način življenja.